امتیاز به امدادگر ما

یدک کش سرچم خلخال | حمل خودرو با یدک کش به صورت 24 ساعت شبانه روزی

حمل خودرو با یدک کش یکی از خدمات امداد خودرو سرچم خلخال می باشد. ما ابتدا تمام تلاشمان بر این است که با کادری مجرب و حرفه ای خودروی شما را در محل تعمیر نماییم. در غیر اینصورت خودروی شما به تعمیرگاه منتقل میشود. ما در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات مکانیکی در محل و حمل و نقل خودروی شما به تعمیرگاه می باشیم.

 

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

 

خدمات یدک کش 24 ساعته در سرچم خلخال

خدمات حمل خودروی های خارجی با یدک کش مانند خودروی سانتافه, بنز, بی ام و و…
جهت دریافت خدمات یدک خودرو در سرچم خلخال با شماره یدک خودرو در سایت تماس حاصل نمایید.

 

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

 

یدک کش خودرو با نیسان چرخگیر

یدک کش خودرو با نیسان چرخگیر در سراسر کشور در سريعترين زمان با تجهيزات کامل بصورت 24 ساعته و شبانه روزی

 

یدک کش سرچم خلخال | یدک کش خودرو با نیسان چرخگیر
یدک کش سرچم خلخال | یدک کش خودرو با نیسان چرخگیر

 

یدک کش در سرچم خلخال

گاهی اتفاق می افتد که با وقوع حادثه و یا ایراد فنی در خودرو دیگر خودرو قابلیت حرکت را نداشته باشد. در این حالت نیاز است که خودرو را با یدک کش به تعمیرگاه تعمیر تخصصی خودرو یا محل مورد نظر رساند. اما نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که نحوه حمل خودرو و وسیله یدک کش بسیار مهم است تا خسارتی به خودرو شما وارد نشده و راحت بتوان آن را منتقل کرد. امدادخودرو سرچم خلخال (مرتضی محمدی) با وجود داشتن تعمیرکاران مجرب و بسیار حرفه ای بصورت مکانیک سیار می تواند به کمک یدک کش خودرو شما را در کمترین زمان و با بهترین امکانات به تعمیرگاه منتقل می کند.

 

یدک کش در سرچم خلخال

 

یدک کش با سیستم چرخ گیر یکی از مطمئن ترین و بی خطرترین سیستم های حمل خودرو و یدک کشی می باشد که امدادخودرو سرچم خلخال (مرتضی محمدی) با تجهیز خودروبر های خود به این سیستم سعی داشته است کمترین نارضایتی و آسیبی برای مشتری و خودروی حمل شده ایجاد نشود.

یدک کش در سرچم خلخال
یدک کش در سرچم خلخال

 

نیسان یدک کش دکل دار سرچم خلخال

نیسان یدک کش دکل دار دارای جرثقیل و دکل می باشد که توانایی درآوردن خودرو از جوی آب و پارکینگ، جابجایی گاوصندوق و دستگاه های صنعتی را دارد. نیسان جرثقیل برای حمل موارد گفته شده خودروی پرقدرت و ایمنی می باشد.

 

نیسان یدک کش دکل دار سرچم خلخال
نیسان یدک کش دکل دار سرچم خلخال

 

یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند

یدک کش سرچم خلخال (مرتضی محمدی) با بهره بردن از علم روز و تجهیزات پیشرفته امکان حمل نیسان و خودروهای شاسی بلند را دارد. تجربه ما در این زمینه منجر به رضایت صد در صدی مشتری شده است. این مجموعه با امکان حمل و یدک کش خودروی شاسی بلند یاری رسان شما در مناطق سرچم خلخال می باشد.

یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند
یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند

 

حمل انواع خودروهای سواری سبک و سنگین توسط نیسان جرثقیل یدک کش مجهز به دکل هیدرولیکی به صورت تخصصی بدون هیچ گونه آسیب به خودرو و همچنین جهت بالا بردن اجسام سنگین و ماشین آلات صنعتی و درآوردن خودرو از جوب و صاف کردن خودرو واژگون شده

حمل خودرو تصادفی به تعمیرگاه طرف قرارداد با بیمه که دیگر نیاز به رفت و برگشت به بیمه ندارید و وقت هزینه اضافی نمیکنید

حمل و جا به جایی خودرو به تمام نقاط سرچم خلخال و شهرستان ها به صورت شبانه روزی

یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند
یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند

 

 

حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی با تعرفه دولتی در سرچم خلخال

✅مجهز به دستگاه چرخگیر

✅حمل انواع خودرو در تمام نقاط سرچم خلخال

✅صد در صد تضمینی و بدون اسیب رساندن

❇️تعمیر تخصصی انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل

❇️سوخت رسانی در محل

❇️تعویض زاپاس

 

حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی با تعرفه دولتی در سرچم خلخال
حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی با تعرفه دولتی در سرچم خلخال

 

در هر جایی از سرچم خلخال که بودید، مهم نیست ساعت چنده، چه روزی از هفته‌ست و یا حتی چه ماشینی دارید؛ اگه پنچر کردید، روغن‌ریزی دارید، جوش آورده‌اید و اصلا اوضاع به نحویست که خودرو دیگر کار نمی‌کند، کافیست تا یک تماس با ما بگیرید. تیم‌ های

یدک کش سرچم خلخال با تجهیزات کامل، سابقه کافی و تجربه بالا در کمترین زمان ممکن در کنار شما حاضر می‌شوند و خیلی سریع خودروی شما را برای تعمیر و راه‌اندازی مجدد حمل و به نزدیک‌ترین تعمیرگاه‌های مجاز و معتبر می‌رسانند.

 

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

 

یدک کش به تجهیزات مکانیزه و مدرنی از دسته یدک کش‌ها گفته می شود که وظیفه حمل و جابه‌جایی خودروها را بر عهده دارد.  در واقع یدک کش سرچم خلخال یکی از مطمئن ترین تجهیزات مکانیزه ای است که می تواند به عنوان بهترین و ساده‌ترین راهکار برای حمل و جابه­‌جایی خودروها معرفی شود چرا که توانایی ان را دارد تا میزان آسیب رساندن به آن ها را در زمان انتقال و حمل به طرز قابل ملاحظه ای کاهش ده.

 

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

 

فرقی نمی‌کند خودروی سبک داشته باشید یا سواری، تیم های ما با انواع یدک کش و خودروبر مثل خودروبر کفی، خودرو بر دکل و تریلر، خودروی شما متقاضیان محترم را به سادگی و با امنیت بالا حمل و جابه‌جا می‌کنند. پس خیالتان راحت باشد که خودروهای شما با پیشرفته‌ترین خودروبرهای موجود در سطح و کلاس جهانی جابه‌جا خواهند شد.

 

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

یدک کش سرچم خلخال با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودروهای داخلی و وارداتی می باشد. از جمله خدمات یدک کش سرچم خلخال حمل خودرو با انواع یدک کش ها و خودروبر ها، باتری کمکی ، سوخت رسانی سیار ، باز کردن درب های خودرو ، پنچرگیری, تعویض لاستیک ها و سایر خدمات در محل می باشد. این خدمات توسط کادری مجرب در محل خودروی مورد درخواست مشتری به صورت فوری ارائه می شود.

یدک کش سرچم خلخال
یدک کش سرچم خلخال

 

یدک کش خودرو سرچم خلخال

حمل ماشین با خودرو بر و نیسان جرثقیل یدک کش خودرو و امداد خودرو در سرچم خلخال

جرثقیل یدک کش حمل خودرو جهت جابجایی و حمل ماشین درون و برون شهری
جابجایی اتومبیل های داخلی و خارجی با نیسان جرثقیل یدک کش خودرو مخصوص
یدک کش و حمل اتومبیل و امداد خودرو محصولات سایپا و ایران خورو از سرچم خلخال
حمل ماشین تصادفی به تمام نقاط کشور با جرثقیل یدک کش و امداد خودرو
حمل ماشین با جرثقیل یدک کش و امداد خودرو شبانه روزی و با هزینه کم

بیرون کشیدن خودرو و اتومبیل از گودال، چاله و گل با کمترین هزینه

 

یدک کش خودرو سرچم خلخال
یدک کش خودرو سرچم خلخال

 

یدک کش سرچم خلخال چه ویژگی هایی دارد ؟


در سریع ترین زمان ممکن خودش را به شما می رساند
دارای تجهیزات لازم برای تعمیر در محل خودرو شما می باشد
دارای بیمه خودرو می باشد تا در صورت حمل و نقل خودرو شما بتواند سلامتی خودرو شما را تامین بکند.
از کادر متخصص و کاربلد برای امداد رسانی استفاده میکند.
در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو میرساند.
مجهز به جدید ترین خودرو ها ی حمل خودرو می باشد.
خوش برخورد و با اخلاق باشد و در عین حال کار بلد می باشد.

 

یدک کش سرچم خلخال

 

خدمات حمل و نقل یدک کش سرچم خلخال

 • حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری توسط یدک کش سرچم خلخال در استان و سراسر کشور
 • حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه توسط یدک کش سرچم خلخال
 • حمل خودروهای مسابقه توسط یدک کش در سرچم خلخال
 • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه توسط یدک کش سرچم خلخال
 • حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر توسط یدک کش سرچم خلخال

 

چرا ما را انتخاب کنید؟

مرکز یدک کش سرچم خلخال بدون شک به پشتوانه سالها تجربه ی انتقال طیف گسترده ای از وسایل نقلیه مختلف به اقصی نقاط ایران در سریع ترین زمان و اصولی ترین شکل ممکن و با یاری نیروهای متخصص اموزش دیده یکی از سردمداران عرصه حمل و نقل وسایل نقلیه می باشد. برگزیده شدن ما توسط قشر وسیعی از جامعه، رضایت مشتریان و رشد روزافزون تیم گواه بر این گفته ما می باشد.ما همواره برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز در تلاشیم که اطلاعات متخصصان و سطح کیفی تجهیزات خود را به روز نگه داریم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده از خدمات ما بهره مند شوید.

 

یدک کش سرچم خلخال

 

 چه زمانی میتوانیم از خدمات یدک کش سرچم خلخال استفاده کنیم؟

شما می توانید هر ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت و با تمامی تجهیزات کامل برای کمک رسانی به شما در محل حاضر شوند.ما به شما این اطمینان را می دهیم که در هر لحظه و در همه جا در کنار شما هستیم پس با خیال راحت به گشت و گذار بپردازید و نگران مشکلات احتمالی نباشید. پس در انتخاب خود شک نکنید و در اسرع وقت جهت بهره مندی از خدمات ما تماس حاصل نمایید. بی شک شما نیز پس از یکبار استفاده از خدمات ما به یکی از مشتریان دائمی ما تبدیل خواهید شد.

لزوم استفاده از یدک کش

دلیل این موضوع واضح است . با استفاده از یدک کش سرچم خلخال وسیله ما با اصولی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن به مقصد مورد نظر خواهد رسید در نتیجه آسیب بسیار کمتری به خودروی ما وارد خواهد شد . چه بسیار خودرو هایی که به دلیل یدک کشی غیر اصولی صدمات بیشتری را متحمل شده اند . خدمات و یدک کشی که بتواند سلامت و ایمنی خودروی ما را تضمین کند قطعا ارزش استفاده از آن را هم دارد به ویژه اگر خودروی ما از قیمت بالایی برخوردار باشد و جزو خودرو های گران قیمت محسوب شود هر چند با قیمت ها و هزینه های سرسام آور این روزهای ما که در مکانیکی ها و مغازه های لوازم یدکی خودرو ها مشاهده می کنیم حتی خودرو های متوسط و معمولی نیز در صورت معیوب شدن هزینه های بالایی را به وجود می آورند. کار را به کاردان بسپارید تا با خیال راحت کارخود را به انجام برسانید.

۱۰ اصول یدک کشی صحیح

تنظیم باد تایرها قبل از حرکت (هر دو خودرو )
داشتن معاینه فنی و اطمینان از سالم بودن خودروی حامل
یدک کشی با وجود نور کافی
حضور در محل و انتقال خودرو با نهایت سرعت
استفاده از تجهیزات به روز و کافی برای رفع مشکل
استفاه از یدک کش دارای بیمه نامه معتبر با پوشش مورد نیاز
داشتن تخصص و سواد کافی توسط راننده یدک کش برای انجام امور
داشتن توان و نیروی کافی توسط یدک کش برای حمل خودرو
وجود راننده مستقل دارای گواهینامه برای خودروی آسیب دیده
عدم یدک کشی هم زمان بیش از یک خودرو

 

امداد خودرو مرتضی محمدی (میانه، سرچم میانه، زنجان میانه و هشترود)، با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات خودروبر، خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای، خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

معرفی امداد خودرو شبانه روزی مرتضی محمدی

امداد خودرو میانه، دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در منطقه میباشد که با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق در صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو میانه با سال ها تجربه در زمینه حمل خودرو در و با مجهز ترین خدمات امدادی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

امدادخودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد. براین اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و شرکت امداد خودروکشوری نیز برآن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

این امر بوسیله امداد گران مجهز این امداد خودرو میسر شده تا در صورت لزوم با تعمیر و یا تعویض قطعات خودروها و یا در صورتی که نیاز به حمل خودرو باشد با تجهیزات و خودروبرهای بروز شرکت امداد خودرو کشوری انجام شود تا رضایت مشتریان را به نحو احسنت بدست بیاورد.

 • حمل خودرو
 • خودرو بر
 • ماشین بر
 • یدک کش
 • خودروبر
 • حمل ماشین
 • امدادخودرو سیار
 • حمل ماشین در
 • خودروسوار
 • کفی حمل خودرو
 • امدادخودرو سیار

امداد خودرو شبانه روزی محمدی در تمام مناطق

خودرو بر محمدی با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو 09149055241 تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو محمدی در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو 09149055241 تماس بگیرید.

امدادخودرو محمدی یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در همه مناطق و تمامی نقاط استان میباشد. ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

اهداف امداد خودرو و خودروبر محمدی

 1. امداد رسانی به کلیه خودروهای سبک و سنگین تصادفی معیوب و نیازمند
 2. توزیع انواع قطعات اتومبیل سبک و سنگین
 3. امداد رسانی در سطوح و مجورهای استان در سرتاسر کشور
 4. پوشش تمام مناطق شهری و بین شهری
 5. پوشش خبری در زمینه امداد رسانی در راه ماندگان
 6. ایجاد اشتغال و استفاده از افراد خلاق
 7. ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو
 8. شفاف سازی نرخ خدمات و کیفیت خدمات
 9. صدور کارت شناسایی به امداد گران

مزایای امداد خودرو و خودروبر محمدی

 1. مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه
 2. تعمیرات خودرو توسط حمل خودرو محمدی در تمامی شبانه روز
 3. مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه
 4. تعمیر در پیش چشمان متقاضی
 5. صرفه جویی در وقت
 6. سرعت در تعمیر
 7. مشتری مداری
 

خدمات دیگر امداد خودرو میانه

حمل خودرو ماشین سواری امدادخودرو با سیستم چرخگیر بدون هیچ گونه اسیب رسیدن به ماشین شما دوستان انجام میگیرد لازم به ذکر است که انواع ماشین های خارجی و چینی و ایرانی انجام میگیرد ماشین های شاسی بلند ۶سیلندر و ماشین های تصادفی به اعزام به بیمه ها انجام میگیرد در آوردن از جوی و جدول و گادریل و صاف کردن ماشین های چپی بدون هیچ گونه صدمه‌ ای با جرثقیل تمام هیدرولیک با فاکتور معتبر و نرخ نامه اتحادیه

مکانیک سیار و تعمیر در محل مرکز امداد خودرو میانه

تعمیر و تعویض جلوبندی، تعمیر موتور خودرو، تعویض و تعمیر دیسک و صفحه، تعمیر و تعویض فن و رادیاتور، تعمیر گیربکس، تعویض تسمه، دیاگ و عیب یابی، تعویض و تعمیر پمپ بنزین، تعمیر ایسیو و ایربگ، تعمیر و تعویض سیم کشی خودرو، تعمیر دینام، صافکاری خودرو، نقاشی و رنگسازی خودرو ، تعمیرجعبه فرمان هایه هیدرولیک رفع روغن ریزی ورفع صدا تعمیرپمپ هیدرولیک رفع روغن ریزی ورفع صدا تعمیرجعبه فرمان هایه برقی رفع صدا تعمیرجلوبندی انواع خودروهایه داخلی ووارداتی بااجرت مناسب درخدمت همشهریان عزیز بازدیدچهارچرخ ومیزان فرمان

⭐️امداد رسانی در سراسر میانه و حومه کمتر از ۱۰دقیقه⭐️

حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی با تعرفه دولتی ✅مجهز به دستگاه چرخگیر ✅حمل انواع خودرو در تمام نقاط میانه ✅صد در صد تضمینی و بدون اسیب رساندن ❇️تعمیر تخصصی انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل ❇️سوخت رسانی در محل ❇️تعویض زاپاس

انواع تجهیزات برای حمل و نقل انواع خودرو: (کفی خودرسوار،نیسان چرخگیر،دکل،خودروبر،نیسان جرثقیل)

تعمیر موتور کامل تعمیر سرسیلندر رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی تعویض تسمه تایم تعمیر گیربکس دستی تعویض دیسک و صفحه تعمیر گیربکس اتومات تعمیر جلوبندی و عقب بندی تعمیر استارت و دینام تعمیر ecu تعمیرگاه از صفر تا صد با گارانتی

خدمات در تعمیرگاه

تعویض روغن و فیلتر، تعویض و تعمیر ترمز و ای بی اس، تعویض تسمه، تعمیر گیربکس، تعمیر و تعویض فن و رادیاتور، تعویض و تعمیر دیسک و صفحه، تعمیر موتور خودرو، سرامیک خودرو، واکس و پولیش، دیاگ و عیب یابی، تعویض سنسورها، تعمیر کولر و شارژ گاز کولر خودرو، تعویض و تعمیر پمپ بنزین، حمل خودرو، صافکاری خودرو، نقاشی و رنگسازی خودرو ، لیسه گیری

تعمیرکار تمامی خودروهای چینی ( جک و لیفان،MVM, جیلی، برلیانس، گریت وال،هیوندا، کیا،چانگان،فاو)

✅تعمیرات تخصصی تمامی کارهای برق، مکانیکی، تنظیم موتور، جلوبندی، کولر و تزئینات و تامین قطعات تعویض دیسک و صفحه، تعویض تسمه تایم، تعویض لنت، ✅تعمیر توربو شارژر و تعمیر گیربکس های اتومات (CVT ،ATF) با دستگاه و شارژ گاز کولر با دستگاه و صافکاری و نقاشی

سایر موتور و ماشین در میانه ، دیاگ و عیب یابی میانه ، تعویض باتری میانه ، تعمیر دینام میانه ، تعویض سنسورها میانه ، تعمیر کولر و شارژ گاز کولر خودرو میانه ، تعویض و تعمیر پمپ بنزین میانه ، تعویض شمع و وایر و انژکتور خودرو میانه ، تعمیر ایسیو و ایربگ میانه ، تعمیر و تعویض لامپ میانه ، تعمیر و تعویض سیم کشی خودرو میانه ، لیسه گیری میانه ، سپرسازی میانه ، نقاشی و رنگسازی خودرو میانه ، صافکاری خودرو میانه ، تعمیر موتور خودرو میانه ، تعویض و تعمیر دیسک و صفحه میانه ، تعمیر و تعویض فن و رادیاتور میانه ، تعمیر گیربکس میانه ، پنچرگیری و لاستیک میانه ، تعویض تسمه میانه ، تعویض و تعمیر ترمز و ای بی اس میانه ، تعویض روغن و فیلتر میانه ، کارشناسی فنی خودرو میانه ، کارشناسی بدنه خودرو میانه ، حمل خودرو میانه ، امداد خودرو میانه ، تعمیر هیدرولیک خودرو میانه ، تعمیر و تعویض جلوبندی میانه ، تعمیر و تعویض اکسل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *